Udržitelné a ekologické oblečení

Outdoor není jen o venkovních aktivitách, ale také o oblékání. Do přírody chodíme sportovat, relaxovat a měnit starou energii za novou. Aby byla příroda schopna nám poskytnout vše, co potřebujeme, musíme se k ní chovat ohleduplně a s respektem. Ostatně vše, co nás obklopuje je jediným dědictvím, které můžeme předat dalším generacím. Myšlenka trvalé udržitelnosti se promítá i do oblečení, které by mělo být šetrné k přírodě.

Filtrovat

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Produkty

Vybrané filtry:

Coolnet UV Kids

Šátek Buff Coolnet UV Kids ANBA MULTI

Buff

  • ANBA MULTI

Dětský šátek je vyroben z lehkého, prodyšného a rychleschnoucího materiálu. Chrání pokožku před slunečním zářením a je antibakteriální. Šátek mohou děti nosit jako čelenku, čepici nebo nákrčník.

  • Novinka
  • Everest ready

499 Kč Přejít na detail

Porovnat

Pack Mini Cap Kids

Kšiltovka Buff Pack Mini Cap Kids SLATEA CORAL

Buff

  • SLATEA CORAL

Dětská kšiltovka, kterou děti bez problémů můžou narvat do kapsy a stále udrží svůj tvar. Je z lehké prodyšné konstrukce a díky UPF 50 skvěle ochrání před sluncem.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

675 Kč Přejít na detail

Porovnat

Desert Cap Kids

Kšiltovka Buff Desert Cap Kids SOLID AZURE Kšiltovka Buff Desert Cap Kids SOLID ORCHID

Buff

  • SOLID AZURE
  • SOLID ORCHID

Kšiltovka, která ochrání dětem nejen hlavu, ale i krk před spálením od sluníčka. Lehká tkanina je prodyšná, odvádí přebytečnou vlhkost a rychle schne. Chrání před UV zářením díky UPF 50.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

625 Kč 625 Kč Přejít na detail

Porovnat

Coolnet UV Kids

Šátek Buff Coolnet UV Kids TORE BIRCH GREY

Buff

  • TORE BIRCH GREY

Šátek nabízí vysokou UV ochranu. Je vyroben z recyklovaného materiálu, který je prodyšný, rychleschnoucí a má chladivý efekt. Šátek mohou děti nosit jako čelenku, čepici nebo nákrčník.

  • Novinka
  • Everest ready

499 Kč Přejít na detail

Porovnat

Coolnet UV Kids

Šátek Buff Coolnet UV Kids PICTRO MULTI

Buff

  • PICTRO MULTI

Dětský šátek z lehkého a chladivého materiálu s UV ochranným faktorem. Děti ho mohou nosit jako čelenku, čepici nebo nákrčník. Je vhodný na turistiku, kolo, hiking a další outdoorové aktivity.

  • Novinka
  • Everest ready

499 Kč Přejít na detail

Porovnat

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů